Darčeky pre muža

 

Hľadáte darčeky pre muža, no neviete od čoho sa odraziť? S výberom toho správneho darčeku vám poradíme v nasledovnom článku.

Elektronika

Skvelý dar pre mužov, ktorý majú radi technológie. Muži majú radi rôzne najnovšie vychytávky a hneď ich chcú mať. Ženy preto musia byť veľmi kreatívne pri hľadaní takýchto vecičiek. Dobrý tip je napríklad bezdrôtový reproduktor s bluethooth a rádiom pre milovníkov hudby, nabíjacie puzdro na iphone pre podnikateľov alebo PC myška v tvare auta pre fanúšikov skvelých áut. Skvelý tip je aj externá nabíjačka, ktorá na rozdiel od puzdra nie je obmedzovaná tým, že je len na jeden tvar a typ mobilu. Všetko toto nájdete v kategórii elektronika v eshope www.darcekovenebo.sk

Športdarceky pre muza

Aj na športovcov mysleli. Existuje mnoho aplikácií na meranie zabehnutých kilometrov ale držať mobil v ruke alebo vo vrecku pri bežaní nie je práve najpohodlnejšie. Preto je tu  puzdro na telefón na rameno. Ďalej je v ponuke boxovacia hruška aj s rukavicami alebo napríklad švihadlo s počítadlom.

Hračky

Či má 20, 30 či 40. Muži ostanú navždy deťmi a deti majú radi hračky. Autíčka na diaľkové ovládanie určite vždy potešia. Tak isto žiadny muž neodmietne lietajúceho drona, vrtulník , helikoptéru alebo autíčko na vodný pohon. Najluxusnejší dar, pri ktorom sa nejednému mužovi rozžiaria oči nájdete práve tu: http://www.darcekovenebo.sk/i-spy-tank-wifi-s-kamerou.html. Je to diaľkovo ovládaná hračka v tvare tanku pre zariadenia iphone alebo ipad. Zariadenie premieta obraz z cesty tanku priamo na vašom telefóne. je to úplná novinka, ktorá určite poteší.

Vtipné darčeky

Táto kategória je podobná ako hračky, no budú to veci, ktoré sú viac vtipné a naozaj kreatívne vymyslené. Napríklad taký budík s pištoľou a terčom, notes v tvare sim karty alebo pokladnička v rôznych tvaroch. Taktiež je dobrým tipom solárna hračka. Nájdete viacero rôznych typov týchto malých hračiek. V prípade milovníkov naozaj tých najčudnejších vecí môžete vybrať napríklad vtipné nálepky na auto alebo svietiaceho LED šarkana.

Adrenalínové darčeky

V neposlednom rade je za originálny a skvelý darček považovaný adrenalínový zážitok v podobe jazdy na luxusnom aute, offroad, jazda na elektromobile či flyboard. Jazda na formule, kneeboard alebo jazda tankom? Je to skvelý tip ako potešíte každého muža, ktorý má rád adrenalín.

Dúfame, že ste aj vy našli ten správny tip na darček a že už nebudete musieť viac hľadať, pretože všetko nájdete v sortimente eshopu http://www.darcekovenebo.sk/.