EventSlovakia – charakter a emócia v jednom

Hľadáš spoľahlivú agentúru, ktorá organizuje udalosti na jednotku? Vyberaj si z tých najlepších! Za agentúrou EventSlovakia stoja dlhoročné skúsenosti podčiarknuté úspechom a stále vracajúcimi sa klientmi. Navštívte našu internetovú stránku a presvedčte sa, že základ úspechu je poctivá a tvrdá práca.

Kto sme?

Agentúra EventSlovakia s.r.o. je profesionálne slovenská eventová a svadobná agentúra, ktorá organizuje rôzne podujatia klientom z celého Slovenska. Organizovaniu podujatí sa venujeme už 7 rokov a za ten čas sa z nás stali majstri vo svojom odbore. Realizujeme mnohé podujatia ako svadby, plesy, stužkové, firemné večiarky a iné. Našou najčastejšou klientelou sú malé aj veľké firmy. Spolupracujeme so špičkovými značkami vo svojich oblastiach, ako KIA, Avon, Allianz, Gelima, Snowland Yeti a mnohé ďalšie!

Záujem o naše služby stále rastie. Oslovujú nás mladomanželia, študenti stredných škôl či majitelia diskoték. Zamestnávame profesionálov, ktorí svoju prácu robia s láskou a citom pre detail. Našou snahou je dodržať všetky klientove požiadavky.

 

Ako funguje spolupráca?

Na začiatok uprednostňujeme osobné stretnutie. Najlepšie pri výberovej káve, ktorá podporuje našu kreativitu. Vypočujeme si klientove požiadavky a rozoberieme každý jeden detail. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme klientom poradiť, čo je pre nich najlepšie. Pre každého klienta vyberáme služby na mieru! Je totiž dôležité, aby bolo z podujatia cítiť súlad práce, ktorá by mala fungovať v každej firme. Ak klient súhlasí, spracujeme všetko potrebné a pripravíme sa na podujatie. Záverečnou piesňou pre nás práca nekončí! Spätná väzba je to, čo nás posúva vpred po všetky roky nášho pôsobenia. Každé podujatie rozoberáme. Sme voči sebe veľmi kritickí, pretože len konštruktívna kritika a pokora nás dokáže hnať neustále vpred.

V čom sme jedineční?

Na prázdne chvály nie je priestor. Už pri samotnom začiatku spolupráce vám predstavíme profesionálnych umelcov, s ktorými spolupracujeme. Máme za sebou merateľné výsledky. Spájame profesionálov v najrôznejších oblastiach. Využívame kreatívne služby rôznych DJ-ov, folkloristov či tanečných a hudobných skupín. Práca pre najrôznejších klientov nám dodala množstvo kontaktov, pracovných spoluprác a sebavedomia, ktoré zužitkujeme aj na vašom podujatí. Nedovoľte, aby sa vaši hostia nudili. Postarajte sa o nezabudnuteľné podujatie. Dajte všetkým najavo, že len pravý profesionál spolupracuje s profesionálmi v každej oblasti svojho biznisu. Oslovte eventovú agentúru EventSlovakia a postarajte sa o udalosť, na ktorú nikto nezabudne.