Fototapety – Vďaka nim môžete žiť v lese, na pláži alebo vo veľkomeste

Chceli by ste mať vo svojej izbe či kancelárii les, pláž alebo rušné veľkomesto? Zaobstarajte si úchvatné fototapety s prírodným alebo abstraktným motívom, výhľadom z mrakodrapu. Fototapety vytvárajú v miestnosti úžasnú atmosféru. Opticky zväčšujú priestor, prevzdušňujú miestnosť. Sú vhodné nielen do bytových priestorov, ale aj do kancelárií, chodieb, átrií. Moderné fototapety sú vyrobené z vysokoodolných paropriepustných materiálov s dobrou svetlostálosťou, sú silné a odolné, nerozťahujú sa. Lepidlo sa nanáša na zadnú stranu tapety. Aplikujú sa jednoducho, na hladké steny.

Tapety na dvere predstavujú fantastický trend v oblasti bývania, oživia Váš domov či kanceláriu, obchodné priestory. Svojou veľkosťou 92x202cm sa perfektne hodia na klasické dvere, kľudne sa však môžu nalepiť aj na steny, alebo iné hladké povrchy . Tapety na dvere majú netradičný dizajn, dajú sa použiť aj na stenu ako klasická fototapeta. S týmito tapetami môžete mať pláž, les alebo mesto dokonca aj v panelákovom byte. Sú vyrobené zo špeciálneho papiera, ktorý sa veľmi ľahko používa vytvárajú úžasný efekt. Lepidlo je priložené v balení, netreba ho nikde inde zháňať.

Ako nalepiť tapety na dvere

Tapety na dvere sa jednoducho aplikujú, zvládnete to aj sami. Potrebujete nádobu na rozmiešanie lepidla, nožnice alebo nôž na orezávanie, valček alebo štetec na lepidlo, ceruzku, mäkkú handričku. Prikryte podlahu a odmontujte kľučky na dverách, dvere nie je potrebné zvesiť. Plocha, na ktorú budete lepiť tapetu by má byť suchá, čistá a hladká. Odmerajte si šírku a výšku dverí, na ktoré chcete fototapetu pripevniť, možno budete musieť tapetu po stranách trochu orezať alebo odstrihnúť. Lepidlo rozpustite vo vode, naneste na zadnú stranu tapety štetcom alebo valčekom. Položte hárok zvrchu na dvere a handričkou opatrne pripevňujte na dvere. Lepidlo čoskoro uschne a vy budete mať úplne nový domov!