Hametami káva

Hametami káva

Piješ kávu a chceš sa o nej naučiť oveľa viac? Pripoj sa k nám na našich festivaloch či iných podujatiach. Tešíme sa na TEBA. Posúďte sami kvalitu vstupných surovín, zásahy pre žiadaný výsledok arómy a konzistentnej návykovej chuti.Dokonca aj výrobcovia kapsúl pri svojich objemoch používajú komoditnú kávu, nehovoriac už o zmesiach, ktoré z nej skladajú. Tlak na cenu od reťazcov a distribúcie je totiž veľký a keď chcete fungovať, tak bohužiaľ potrebujete svoje objemy a odbyt. HAMETAMI vzniklo,aby sme mohli z našej práce urobiť zábavu.

Hametami coffee is the best choice for you! Na to, aby toto bola zábava budeme potrebovať VÁS! Chcete sa niečo opýtať? Pýtajte sa! Sme tu pre VÁS. Naša stránka nie je typickou webovou stránkou, s ktorou sa na bežne stretnete. Svet kávy s hametami. Objav tú správnu šálku pre seba. Pražíme si čerstvú hametami kávu priamo na Slovensku. Odroda kavy je rôznorodá. Pražená káva je u nás vždy podľa presných zásad a predpisov. Zelena káva je pečlivo nami vyberaná zo všetkých kútov sveta. Našim úmyslom je vytvoriť „kávovú komunitu“ a získavať nové a nové poznatky. Predsa, vždy je čo sa učiť.

Tím hametami

Sa teší na spoluprácu s tebou!Do kávy sme sa zamilovali na prvý pohľad. Zistili sme, že je to pochutina, o ktorej sa človek dozvie stále niečo nové a iné. Našou snahou je v prvom rade posunúť VÁM všetkým naše skúsenosti a poznatky z tohoto kávového sveta. Naučili sme sa toho celkom dosť počas dlhoročnej praxe s týmto životabudičom. Každý jeden z nás má niekoľkoročnú prax s prípravou kávy a iných kávových nápojov. Samozrejme, že medzi nami boli aj kávový nováčikovia, ale veľmi rýchlo sa zorientovali v tomto svete kávy. Vieme Vám pomôcť s prípravou klasického espressa, ale taktiež Vám vieme poriadiť v oblasti alternatívnej prípravy kávy. Ak máte nejaké otázky kľudne nám píšte, volajte, klopte na dvere. Chceme Vás naučiť čo to je pravá chuť kávy. A najmä Vám chceme opísať náš koncept HAMETAMI COFFEE.

 

 

Hametami stránka