Jedálenský porcelán s netradičným dizajnom, taniere, misky

Rozmýšľate nad zmenou  vo vašej jedálni alebo kuchyni? Zaobstarajte si domov moderné zaujímavé taniere, misky, alebo džbány v žiarivých farbách. Zaobstarajte si tento jedálenský riad a doplnky navrhnuté dizajnérom Christopherom Vineom značky Maxwell & Williams. Jedálenský porcelain vystihuje hravosť, farebnosť, geometrické vzory a kvetinový dekor.

Taniere, hrnčeky,misky Marigold

Christopher Vine

Christopher Vine Design sa vyznačuje odvážnymi dekormi a moderným dizajnom. Christopher využíva kultúru, módu a životný štýl, aby inšpirovali jeho diela. Ako mladý študent v San Francisku začal  s navrhovaním pohľadníc. Odtiaľ odišiel k austrálskemu maloobchodnému reťazcu a onedlho sa ocitol na cestách po svete. Christopher Vine Design je medzinárodne preslávený a vyrába radu úchvatného jedálenského riadu a doplnkov.

Jedálenský porcelán Cotton Bud

Jedálenský riad Cotton Bud je svieži, veselý a hravý. Nielenže je praktický, vďaka svojmu dizajnu predstavuje aj originálny bytový doplnok. Skúste skombinovať viaceré farebné kombinácie a oživte stolovanie. V ponuke sú taniere, misky, hrnčeky a veľké džbány.

Jedálenský porcelán Marigold

Porcelán Marigold vďaka použitým farbám a dekorom predstavuje spojenie tradičného a moderného dizajnu, preto sa hodí do akejkoľvek jedálne. Čierno-biely kvetinový vzor je doplnený oranžovou farbou, čo vytvára špeciálny vzhľad. V ponuke sú taniere, misky, hrnčeky a veľké džbány.

Jedálenský porcelán Alcazar

Dekory tejto úchvatnej série riadu boli inšpirované pevnosťou Alcazar, ktorá kedysi bývala kráľovským palácom v španielskej Seville. Môžete tu rozoznať maurský vplyv, inšpiráciou pre tento moderný porcelán boli zložito zdobené chodby, steny a stropy tohto paláca.

Hrnčeky

Maxwell & Williams v spolupráci s Christopherom Vineom ponúka aj sériu trendy hrnčekov v jasných farbách s motívmi v štýle pop artu. Sú to hrnčeky pre gentlemanov – s kravatou alebo motýlikom, pre dámy s negližé alebo lodičkou na vysokom opätku. Hudobníkov zas poteší hrnček s gitarou. Hrnčeky majú obsah 420 ml, ideálny na šálku čaju alebo veľkú kávu.

Maxwell & Williams Miska Cotton Bud 15,5cm červenáMaxwell & Williams Tanier plytký Cotton Bud 18,5cm tmavo modrý