KTORÝ PEELING BODY BLENDZ JE VHODNÝ PRE TVOJ TYP PLETI?

Naša koža je ten najväčší orgán a zároveň tiež tá najviditeľnejšia časť nášho tela. Netreba sa preto čudovať, že sa poväčšine tak veľmi staráme o to aby naša pokožka bola zdravá a aj vyzerala najlepšie ako sa dá. Pokožka a pleť nám o človeku povie veľa, je to priamy ukazovateľ nielen veku ale aj zdravotného stavu.

Peelingy Body Blendz boli špeciálne formulované tak, aby sa zacielili na všetky typy pleti a poskytli každej presne to, čo je pre ňu vhodné. Peelingy, ktoré nájdete v ponuke Happystore sú určené pre suchú, mastnú, zmiešanú ale aj citlivú pleť. Okrem toho, že sú vyrobené z čisto prírodných ingrediencií, ich zloženie je zároveň vyskladané tak aby uspokojilo potreby aj tej najcitlivejšej pokožky.

Peeling „Suga Daddy“ je určený pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu. Morská soľ je nahradená hnedým cukrom, ktorý je pre takýto typ pokožky oveľa šetrnejší. ,,Coffee scrub“ je základný peeling značky Body Blendz, ktorý je vhodný pre zmiešanú a mastnejšiu pleť. ,,Coconut Delight“ alebo v preklade ,,Kokosové potešenie“ ostáva verné svojmu názvu a poteší najmä suchú pleť. Ovsené vločky v peelingu „Oats Oats Baby“ poskytujú vysokú hydratáciu pre suchú a podráždenú pokožku.

Citlivá pleť

,,Suga Daddy“ pre záchranu citlivej pleti. Tento peeling je ultra-hydratačný a okamžite po použití je pleť žiarivá. Je vhodný aj pre ten najcitlivejší typ pleti. Morská soľ, ktorá nevyhovuje pleti s akné alebo drobnými rankami je v tomto peelingu nahradená hnedým cukrom a tak vám pri používaní peelingu žiadne podráždenie nehrozí. Má protizápalové a antioxidačné účinky a účinne pomáha pri zmierňovaní exémov. Je to doslova expresný jednosmerný lístok k tomu aby sa z vás stala bohyňa so zdravou a neustále žiarivou pleťou.

Zmiešaná & Mastná pleť

,,Coffee Scrub“ je najzákladnejší peeling značky Body Blendz, ktorý revitalizuje a vyživuje vašu pokožku kombináciou antioxidantov a esenciálnych olejov. Tento skvelý peeling vás citlivo zbaví odumretej pokožky a zároveň dodá tú správnu dávku hydratácie, ktorá je tak veľmi dôležitá. Kofein obsiahnutý v kávových zrnách zároveň pomáha v boji s celulitídou, striami, pigmentáciou a dodáva pleti ten správny zdravý ,,look“.

Suchá & Matná pleť

,,Coconut Delight“ je peeling, ktorý dodá každej suchej a matnej pleti hydratáciu, ktorú si tak žiada. Napriek tomu, že odstraňuje odumretú kožu a mnohé z vás sa boja nepríjemného pnutia a svrbenia, ktoré je pri suchej pokožke pomerne časté, s týmto peelingom vám to nehrozí. Kokosový olej, ktorý je tak známy práve vďaka hydratácii upokojí a vyživí vašu pleť a pokožku a okamžite po peelingu bude hebká a hydratovaná.

AK SA NEVIETE ROZHODNÚŤ, KTORÝ PEELING JE PRE VÁS TEN PRAVÝ, ALEBO TÚŽITE VYSKÚŠAŤ VŠETKY, MÁME PRE VÁS SKVELÚ PONUKU.

SET VŠETKÝCH PEELINGOV BODYBLENDZ V JEDNOM BALENÍ ZA ZVÝHODNENÚ CENU IBA NA WWW.HAPPYSTORE.SK