Letná dovolenka bez obáv

DOVOLENKA NA SLOVENSKU

Slovenskí dovolenkári budú v dôsledku pandémie väčšinou tráviť leto doma, na Slovensku. Naša príroda a pamiatky sú veľmi bohaté a určite nikto nebude mať núdzu o zážitky. Vyberáte ten najvhodnejší región na dovolenku na Slovensku? Jednou z alternatív na letnú dovolenku je turisticky atraktívny región Liptov. Nájdete v ňom obľúbený aquapark Tatralandia, Bešeňovú, takmer 1000 km značených cyklotrás, vodnú nádrž Liptovská Mara, bohaté možnosti turistiky v Nízkych a Západných Tatrách aj množstvo iných atrakcií. Skrátka, jedna dovolenka na Liptove určite nestačí!

DOVOLENKA NA LIPTOVE

Práve na brehu Liptovskej Mary sa v súčasnosti dokončuje jedinečný rezort Maladinovo, ktorý svojich prvých návštevníkov privíta už toto leto. Maladinovo vyrástlo na Liptove z presvedčenia, že Vám chce dopriať skvelú dovolenku. Svojou polohou pri Liptovskej Mare, panoramatickými výhľadmi na Tatry a zároveň len pár krokov od aquaparku Tatralandia láka na spoznávanie regiónu Liptov a všetkých jeho atrakcií.

UBYTOVANIE PRI LIPTOVSKEJ MARE

Úplne nové apartmány Maladinovo s vlastnou kuchynkou sú v súčasnej dobe zdravou a rozumnou alternatívou voči veľkokapacitným hotelom. Navyše, v okolí si každý nájde svoje miestečko v súkromí, na čerstvom vzduchu. Rezort sa môže pochváliť aj prvou reštauráciou Bernard Pub na Slovensku, deti sa vyhrajú na detskom ihrisku. Jedinečné pivné kúpele a wellness budú taktiež súčasťou rezortu.

Liptov ponúka naozaj širokú škálu aktivít a keďže je jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších regiónov, vyberte si svoj apartmán a rezervujte svoju dovolenku ešte dnes.