Moderná horčicová farba pre svieži jesenný outfit

Jesenná móda už ani z ďaleka nepatrí tmavým, fádnym farbám. Svetoví návrhári sa inšpirovali farbami jesene a hitom tejto sezóny je horčicová farba. Mnohí sa boja jej kombinovania a preto po nej siahajú len zriedkavo, čo je však veľká chyba. Odtiene horčicovej farby prinesú slnko a radosť do Vášho šatníka a rozjasnia každý outfit. Navyše sa veľmi ľahko dopasujú k takmer hociktorému kúsku a Vášmu vzhľadu dodajú sofistikovaný a kreatívny šmrnc. Či už máte v skrini nevyužívané kúsky horčicovej farby, hľadáte novú inšpiráciu alebo zvažujete kúpiť jesenný horčicový kabát, v tomto článku Vám ukážeme pár tipov a trikov, ako svoj outfit doladiť na profesionálnej úrovni.

horcicova farba

Absolútny základ a rana na istotu je hnedá farba. Výsledný vzhľad je neutrálny avšak nie nudný. Horčicový sveter alebo horčicový rolák sa skvele hodí k hnedým nohaviciam či sukni. V kombinácii s náušnicami, náhrdelníkom či inými doplnkami bronzovej farby dosiahnete elegantný vzhľad.

Kombinovanie s ďalšou populárnou jesennou farbou, bordovou, vytvorí veselý vzhľad vhodný do slnečných dní babieho leta. Bordová sukňa či nohavice by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Silné duo zabezpečí horčicový kabát či rolák, ktoré na Vás pritiahne pohľady.

Kombinácie s čiernou sa môžu zdať ako obohratá platňa, opak je však pravdou. Horčicové nohavice a čierny top Vám dodajú temný, sofistikovaný vzhľad. Horčicová a pásiky sú kombinácia, ktorá dáva dojem profesionálneho návrhárskeho kúsku.

Horčicová rozhodne vynikne aj ako farba doplnkov. Náramky, náušnice, či kabelka horčicovej farby veľmi spoľahlivo rozjasnia outfit, ktorý by inak mohol pôsobiť fádne. Horčicové topánky, či už horčicové lodičky alebo horčicové tenisky prinesú jesennú krásu aj na Vaše nohy.

Či už je Vaším cieľom elegantný, neutrálny, bezstarostný alebo veselý vzhľad v eshope Damska-moda.sk si v horčicovej farbe určite vyberiete ten pravý kúsok oblečenia.