Najnevhodnejšia situácia na žarty

Ako ste prežili prvý aprílový deň v tomto roku? Výhodou všetkých beťárov je, že sú im všetky žarty tolerované. Bodaj by nie, keď je to svetovo známy deň bláznov. Myslíte si, že je za každých okolností povolené strieľať si v tento deň zo svojich blízkych? Sú totiž špekulanti, ktorí si robia z ľudí 1. apríl niekoľkokrát do roka.

Sú klasici, ktorí skúšajú ostatných napáliť tým, že im zamenia soľničku namiesto cukorničky. Potom je skupinka ľudí, ktorá si strieľa zo svojich partnerov alebo rodičov o tehotenstve. Je tak ľahké vysloviť katastrofické slová, ktoré každého zhrozia. Nakoniec sa im len vysmejete do očí, lebo vám naleteli. Nie je však príjemné, keď sa vtip otočí proti vám. Predstavte si, že by ste nahovorili svoju milovanú polovičku na víkendový pobyt pre dvoch. Rezervujete si izbu s tým, že budete platiť až pri odchode z hotela. Už ste na mieste. Užívate si váš dokonalé naplánovaný pobyt, ktorý má grandiózne vyvrcholenie. Aké? Pri balení posledných vecí vo vašej hotelovej izbe odídete z budovy skôr ako vaša polovička, a necháte ju celý tento luxusný pobyt zaplatiť.

Niekto by si pomyslel, dokonalá estráda. Nie však vaša láska. Okrem toho, že s vami neprehovorí celý týždeň kvôli vášmu „nedžentlmenskému“ fóru, hrozil by vám koniec vášho vzťahu. To už by nebolo každému pochuti, strieľať si až takto z ľudí. Tobôž nie za takýchto okolností.

Aký bol váš najhorší (nepochopený) žart, ktorý sa vám vypomstil?