Počasie na 10 dni aj na 5 dní dokonca aj po hodinách

S modernizáciou technológie a využitím nových metodických postupov pri vytváraní predpovede počasia, vzrastajú aj nároky ľudí na dlhodobejšiu, presnejšiu predpoveď počasia.

Spoľahlivú, aktuálnu aj dlhodobú predpoveď počasia, v rozsiahlej ponuke informácií súvisiacich s počasím a jeho vývinom, ponúka stránka pocasie.pozri.sk, ktorá tvorí jednu z prínosných podsekcií obľúbeného slovenského portálu Pozri.sk

Tento tisíckami užívateľov navštevovaný portál má vo svojej podsekcii počasie čo ponúknuť aj náročnejším návštevníkom, ktorí si potrpia na zrozumiteľný, prehľadný a zároveň obsiahly balíček najdôležitejších informácií o počasí.

V rozsiahlej ponuke máte možnosť voľby nie len medzi najväčšími mestami ako: počasie Bratislava, počasie Košice, počasie Prešov, počasie Banská Bystrica, ale nájdete tu aj menšie slovenské mestá, lyžiarské strediská aj dovolenkové destinácie

Nielen Briti sa radi rozprávajú o počasí. Ani si neuvedomujeme, ako často je počasie témou rozhovoru nás všetkých.

Nezabúdajme ani na to, že predpoveď počasia má aj spoločenský charakter: vraj deväť z desiatich ľudí by nedokázalo nadhodiť ani jednoduchú konverzáciu, nebyť možnosti zvoliť tému počasia.

Po dizajnovej stránke návštevníka poteší responzivné zobrazovanie, čo znamená že ani pri sledovaní predpovede počasia z rôzneho zariadenia nebude návštevník stránky o kvalitné zobrazenie informácií o počasí ukrátený. Stránka sa automaticky prispôsobí veľkosti monitora počítača, notebooku aj mobilného telefónu.