Ste dobrý vodič? Môžete mať lacnejšie PZP

Idete si vybaviť povinné zmluvné poistenie? Zaujíma vás koľko zaplatíte za svoje pzp? Tak čítajte ďalej. Výber najvýhodnejšieho pzp poistenia pre vaše auto nebol nikdy taký jednoduchý. Ak si chcete rýchlo a efektívne vybrať medzi dostupnými ponukami, použite online kalkulačku, ktorá vám po zadaní hlavných parametrov vypočíta, koľko by ste za vaše povinné zmluvné poistenie zaplatili v jednotlivých poisťovniach.

Čo vám zaručí najlacnejšie pzp?

To, koľko od vás poisťovňa za poistenie vášho vozidla vypýta, závisí od viacerých faktorov. Vo všeobecnosti má najlacnejšie pzp poistenie vodič, ktorý má vodičský preukaz už niekoľko rokov, jeho vozidlo nepatrí medzi najvýkonnejšie modely s veľkým výkonom motora či zdvihovým objem valcov a jazdí na ňom v pokojnej oblasti, kde doprava nie je taká frekventovaná. Pri takomto vodičovi, ktorý je skúsený, jazdí primerane, po cestách nie veľmi rušných, je pravdepodobnosť nehody veľmi nízka. Preto aj výška jeho povinného zmluvného poistenia je nižšia. Vedeli ste, že aj dĺžka bezškodového priebehu ovplyvňuje výšku vášho poistenia? Áno, aj to, že jazdíte bez nehody, poisťovňa berie ako veľké plus a odmení sa vám za to nižšou splátkou pzp poistenia. Preto sa určite oplatí byť dobrým vodičom.

Zriaďte si povinné zmluvné poistenie online

Či už ste alebo nie ste dobrým vodičom, pzp poistenie si musíte zriadiť. Ak chcete mať prehľad o všetkých výhodách a asistenčných službách, ktoré poisťovne ponúkajú, navštívte stránku www.mojepzp.sk, kde si viete za pár minút vybrať to najvýhodnejšie poistenie a zároveň si ho vybaviť online. Nemusíte teda chodiť po všetkých poisťovniach osobne a zisťovať si aké výhody vám ponúkajú. Všetko máte rýchlo a bez námahy hneď po ruke. Neplaťte drahé poistenie, keď ho môžete mať lacnejšie a s množstvom bonusom. Vyberte si to čo vám vyhovuje za dobrú cenu.